Tet kļūst par pirmo oficiālo LBS partneri EuroBasket 2025 rīkošanā

865 dienas pirms 2025. gada Eiropas čempionāta finālturnīra sākuma, lielā sporta notikuma rīkotājiem Latvijas Basketbola savienībai (LBS) talkā nācis pirmais lielais atbalstītājs – tehnoloģiju uzņēmums Tet.

Sadarbības līguma parakstīšanu papildināja īpaša atklāšanas spēle starp LBS un Tet darbinieku komandām “Arēnā Rīga” – vietā, kur 2025. gada septembrī tiks kronēti nākamie Eiropas čempioni. Spēles rezultāts – neizšķirts 80:80, apliecināja, ka abas komandas ir gatavas strādāt kopā.

“No 2025. gada Eiropas čempionāta mūs šķir vairāk nekā divi gadi, taču lielā starptautisko basketbola sacensību rīkošanas pieredze liecina, ka laiks paskrien laba ātrā uzbrukuma straujumā. Jau sācies aktīvs darbs, priekšā vēl vairāk darāmā, tāpēc, prieks, ka laicīgi pievienojas palīdzīgas rokas. Mūsu mērķis ir liels – vēlamies kvalitatīvi sarīkot vērienīgāko starptautisko sporta pasākumu Latvijas vēsturē,” uzsver Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis.

“Šī lieliskā sadraudzības spēle ir simbolisks sākums kopējai ilgtermiņa stratēģiskai sadarbībai nākamo trīs gadu garumā, kurā mēs – Tet – plecu pie pleca vienā komandā spēlēsim ar LBS. Mums ir liels prieks un gods būt par šo nozīmīgo basketbola svētku EuroBasket 2025 partneri, kā arī Latvijas jaudīgākā sporta veida, profesionālo treneru un talantīgos spēlētāju atbalstītāju. Tet kā uzņēmumam un  profesionālajam basketbolam ir vairākas kopīgas iezīmes – jaudīga stratēģija, neaizstājama komandas saspēle un neatlaidīgi treniņi, kas ļauj sasniegt virsotnes – šajā gadījumā – nevaram sagaidīt, kad kopīgi Rīgā 2025.gadā sveiksim Eiropas čempionāta finālturnīru,” stāsta Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks.

Starptautiskās Basketbola federācijas Eiropas nodaļas (FIBA Europe) valde pirms gada Latvijas Basketbola savienībai piešķīra tiesības rīkot 2025. gada Eiropas čempionāta grupas turnīru un finālturnīru. Pa vienam grupas turnīram notiks arī Kiprā, Polijā un Somijā. Turnīrā piedalīsies 24 valstu komandas, 18 no tām redzēsim Rīgā.

Eiropas vīriešu čempionāts basketbolā Latvijā notiks trešo reizi. 1937. gadā par medaļām cīnījās astoņas komandas, 2015. gadā Rīgā notika grupas turnīrs, kurā piedalījās sešas komandas. 2009. gadā Rīgā, Liepājā un Valmierā notika Eiropas sieviešu čempionāta finālturnīrs ar 16 komandu līdzdalību.

Par Tet:

Tet ir viens no lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem Baltijā, kas rada inovācijas gan mājām, gan darbam, un to veido 1200 darbinieku liela komanda. Uzņēmums piedāvā uzticamus un kvalitatīvus TV, interneta, elektrības un e-komercijas pakalpojumus, kā arī integrētos IT&T risinājumus uzņēmumiem gan Latvijā, gan eksporta tirgos. Tet rada modernākos tehnoloģiskos risinājumus IT drošības jomā, attīsta OTT-servisus un ražo savu TV saturu. Tet grupā ietilpst arī meitasuzņēmumi Citrus Solutions, Telia Latvija, Helio Media un Baltijas Datoru akadēmija. Vairāk: https://www.tet.lv/par-mums